facebook_pixel

Rīgas Čempionāts Burāšanā 2020 - Laser klasē

26.09 - 27.09, Rīga


Organizers: Latvijas Laser Burātāju Asociācija
26.09
23 C°
SE ↖ 7 m/s
27.09
21 C°
E ← 6 m/s

Sponsors

Sponsor
Sponsor
Sponsor

Schedule

26-Septembris-2020

09:00 - 11:00 Reģistrācija

11:30 - Atklāšana

13:00 - Pirmais starts

27-Septembris 2020

17:00 - Apbalvošana

Messages

  • Rezultāti

    Regates mājas lapā ir publicēti rezultāti.


Registration

Registration is over

Entries

25
|
|
|
Laser 4.7
|
Laser radial
|
Laser standard

Laser 4.7 11

LAT-186076
Marta Šakare
Club: Rīgas JK
LAT-21102
Viesturs Simsons
Club: RJK
LAT-175689
Šārona Alīda Caune
Club: JSS Jūrmala
LAT-207792
Marta Kaugare
Club: JSS
LAT-169070
Marta Rupenheite
Club: jss/jurmala
LAT-215205
Elīna Brence
Club: Jss/jbk jurmala
LAT-175713
Jete Mezīte
Club: Jss Jūrmala
LAT-189271
Alise Riekstiņa
Club: JSS/ Jūrmala
LAT-193471
Emīls Amsils
Club: Burāšanas akadēmija/klubs360
LAT-208863
AGATE EINAUSE
Club: Rigas JK
LAT-216054
Emīls Mikus Baškevics
Club: Rīgas Jahtklubs

Laser radial 7

LAT-214135
Agija Ēlerte
Club: Sporta Burāšanas Akademija / Klubs 360
LAT-211209
Eduards Pļaviņš
Club: RĪGAS JK
LAT-215458
Elza Cibule
Club: Rīgas JK
LAT-185632
Kārlis Dubra
Club: JKEngure
LAT-210522
Paula Laipniece
Club: Rīgas Jahtklubs
LAT-213946
Roberts Štāls-Buls
Club: Burāšanas akadēmija/klubs 360
LAT-194715
Karlis Junkers
Club: 360/SBA

Laser standard 7

LAT-204787
Sergejs Filatovs
Club: Usmas JK
LAT-192748
Artjoms Lesovojs
Club: BA/Klubs 360
LAT-206360
Ņikita Lakstīgala
Club: Usmas JK
LAT-204707
Ēriks Kārlis Zvilna
Club: LLBA
LAT-215838
Mārtiņš Junkers
Club: Usma/Burasanas akademija
LAT-177513
Andris Zjatkovs
Club: Usmas JK
LAT-7
Mārtiņš Jankovskis
Club: Rojas zēģelētāju skola

LAT-204787 Sergejs Filatovs

  • Usmas JK

LAT-192748 Artjoms Lesovojs

  • BA/Klubs 360

LAT-206360 Ņikita Lakstīgala

  • Usmas JK

LAT-214135 Agija Ēlerte

  • Sporta Burāšanas Akademija / Klubs 360

LAT-211209 Eduards Pļaviņš

  • RĪGAS JK

LAT-186076 Marta Šakare

  • Rīgas JK

LAT-21102 Viesturs Simsons

  • RJK

LAT-215458 Elza Cibule

  • Rīgas JK

LAT-175689 Šārona Alīda Caune

  • JSS Jūrmala

LAT-207792 Marta Kaugare

  • JSS

LAT-185632 Kārlis Dubra

  • JKEngure

LAT-169070 Marta Rupenheite

  • jss/jurmala

LAT-215205 Elīna Brence

  • Jss/jbk jurmala

LAT-204707 Ēriks Kārlis Zvilna

  • LLBA

LAT-175713 Jete Mezīte

  • Jss Jūrmala

LAT-189271 Alise Riekstiņa

  • JSS/ Jūrmala

LAT-193471 Emīls Amsils

  • Burāšanas akadēmija/klubs360

LAT-208863 AGATE EINAUSE

  • Rigas JK

LAT-210522 Paula Laipniece

  • Rīgas Jahtklubs

LAT-216054 Emīls Mikus Baškevics

  • Rīgas Jahtklubs

LAT-215838 Mārtiņš Junkers

  • Usma/Burasanas akademija

LAT-177513 Andris Zjatkovs

  • Usmas JK

LAT-213946 Roberts Štāls-Buls

  • Burāšanas akadēmija/klubs 360

LAT-194715 Karlis Junkers

  • 360/SBA

LAT-7 Mārtiņš Jankovskis

  • Rojas zēģelētāju skola

Documents

Mar 1 18:12

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 12 12:10

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 27 17:59

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file