facebook_pixel

Laser Asociācijas Čempionāts 2020

05.09 - 06.09, Engure


Organizers: Latvijas Laser Burātāju Asociācija
05.09
20 C°
SW ↗ 5 m/s
06.09
19 C°
SW ↗ 5 m/s

Description

Sacensības Notiks! Ir noteikti sacensību datumi septembera sākumā. Redzamās izmaiņas ir tās, ka, sakarā ar skolas sākumu, sacensības notiks tikai divas dienas. 

Schedule

05.09.2020

09:00 - 10:30 Reģistrēšanās

11:00 Atklāšanas parāde

12:30 Pirmais starts

06.09.2020

10:00 Dalībnieku informācija

11:00 Pirmais starts

15:00 Iespējamais pēdējais starts

17:00 Apbalvošana

Registration

Registration is over

Entries

28
|
|
|
Laser 4.7
|
Laser radial
|
Laser standard

Laser 4.7 10

LAT-186076
Marta Šakare
Club: RJK
LAT-208863
AGATE EINAUSE
Club: RYC
LAT-216054
Emīls Mikus Baškevics
Club: Rīgas Jahtklubs
LAT-215201
Elīna Brence
Club: JSS/JBK
LAT-169070
Marta Rupenheite
Club: JSS/Jurmala
LAT-189271
Alise Riekstiņa
Club: JSS/Jūrmala
LAT-175713
Jete Mezīte
Club: JSS JŪRMALA
LAT-209118
Rihards Bramanis
Club: Rojas ZS
LAT-204723
Adriāna Gaile
Club: Rojas ZS
LAT-175689
Šārona Caune
Club: Jss Jūrmala

Laser radial 9

LAT-215428
Elza Cibule
Club: Rīgas JK
LAT-213946
Roberts Štāls-Buls
Club: Burasanas akademija/klubs 360
LAT-210522
Paula Laipniece
Club: RJK
LAT-214956
Artjoms Ļesovojs
Club: Burāšanās akadēmija
LAT-186538
Kārlis Dubra
Club: JK Engure
LAT-204721
Valters Sigai
Club: Rojas ZS
LAT-194715
Kārlis Junkers
Club: SBA/klubs 360
LAT-211209
Eduards Plavins
Club: Riga YC
LAT-214139
Anna Vernere
Club: Rīgas Jahtklubs

Laser standard 9

LAT-207577
Leonīds Čerņins
Club: Usmas JK
LAT-206360
Ņikita Lakstīgala
Club: Usmas JK
LAT-20
Sergejs Filatovs
Club: Usmas JK
GBR-181711
Reinis Kālis
Club: RJK
LAT-B/N
Dāvis Andersons
Club: Rigas Jahtklubs
LAT-7
Mārtiņš Jankovskis
Club: Rojas ZS
LAT-204707
Ēriks Kārlis Zvilna
Club: LLBA
LAT-175713
Andris Zjatkovs
Club: Usmas JK
LAT-215838
Mārtiņš Junkers
Club: Usmas Jahtklubs

LAT-207577 Leonīds Čerņins

  • Usmas JK

LAT-206360 Ņikita Lakstīgala

  • Usmas JK

LAT-186076 Marta Šakare

  • RJK

LAT-20 Sergejs Filatovs

  • Usmas JK

GBR-181711 Reinis Kālis

  • RJK

LAT-215428 Elza Cibule

  • Rīgas JK

LAT-B/N Dāvis Andersons

  • Rigas Jahtklubs

LAT-213946 Roberts Štāls-Buls

  • Burasanas akademija/klubs 360

LAT-210522 Paula Laipniece

  • RJK

LAT-208863 AGATE EINAUSE

  • RYC

LAT-216054 Emīls Mikus Baškevics

  • Rīgas Jahtklubs

LAT-215201 Elīna Brence

  • JSS/JBK

LAT-214956 Artjoms Ļesovojs

  • Burāšanās akadēmija

LAT-186538 Kārlis Dubra

  • JK Engure

LAT-169070 Marta Rupenheite

  • JSS/Jurmala

LAT-189271 Alise Riekstiņa

  • JSS/Jūrmala

LAT-175713 Jete Mezīte

  • JSS JŪRMALA

LAT-7 Mārtiņš Jankovskis

  • Rojas ZS

LAT-204707 Ēriks Kārlis Zvilna

  • LLBA

LAT-175713 Andris Zjatkovs

  • Usmas JK

LAT-204721 Valters Sigai

  • Rojas ZS

LAT-209118 Rihards Bramanis

  • Rojas ZS

LAT-204723 Adriāna Gaile

  • Rojas ZS

LAT-194715 Kārlis Junkers

  • SBA/klubs 360

LAT-175689 Šārona Caune

  • Jss Jūrmala

LAT-215838 Mārtiņš Junkers

  • Usmas Jahtklubs

LAT-211209 Eduards Plavins

  • Riga YC

LAT-214139 Anna Vernere

  • Rīgas Jahtklubs

Documents

Jul 19 09:33

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 7 13:32

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file