facebook_pixel

Jūrmalas kauss jauniešiem 2021

18.09 - 20.09, Jūrmala


Organizers: Jūrmalas Sporta skola, Jauniešu burāšanas klubs “Jūrmala”.
18.09
15 C°
E ← 6 m/s
19.09
14 C°
NE ↙ 7 m/s
20.09
11 C°
NE ↙ 6 m/s

Description







Schedule

SACENSĪBU NORISE

18. 09. 2021

       9:30–10:30 Dalībnieku reģistrācija, jahtu inventāra pārbaude;

       11.00 Atklāšanas parāde;

       13:00 Pirmā brauciena brīdinājuma signāls;

19.09.2021

      11.00 Otrās dienas pirmā brauciena brīdinājuma signāls;

      17.00 Sacensību noslēgums, uzvarētāju apbalvoša

   

Messages

  • Jūrmalas kauss 2021 jauniešiem sacensību norise tiešsaistē

    Jūrmalas kauss 2021 jauniešiem tiešsaistē pieejama www.metasail.it 



Results

Jūrmalas kauss jauniešiem 2021 Laser 4,7
Group
logo
Posms: 1
Start: 2021-09-18 13:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 2
Start: 2021-09-18 13:51:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 3
Start: 2021-09-18 15:20:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 4
Start: 2021-09-18 16:09:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 5
Start: 2021-09-19 11:16:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 6
Start: 2021-09-19 12:04:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 7
Start: 2021-09-19 12:59:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-09-19 14:38:51
Entries Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pos.
LAT-21605
Jēkabs Čodars
3 1 1 1 4 2 1 9 1
LAT-216051
Alise Riekstiņa
1 2 3 2 10 (OCS) 5 3 16 2
LAT-207792
Marta Rupenheite
2 3 2 3 5 3 8 18 3
LAT-218566
Šārona Alīda Caune
4 6 6 8 1 1 2 20 4
LAT-189271
Paula Riekstiņa
5 5 4 4 3 8 6 27 5
LAT-215201
Elīna Brence
6 8 10 (UFD) 5 2 4 5 30 6
LAT-175713
Elvīra Ščedrina
8 7 5 7 7 6 4 36 7
LAT-212189
Gustavs Penka
9 9 8 6 6 7 7 43 8
LAT-216188
Viesturs Simsons
7 4 7 10 (DNF) 10 (DNC) 10 (DNC) 10 (DNC) 48 9
Jūrmalas kauss jauniešiem 2021 Laser 4,7 jaunietes
Group
logo
Posms: 1
Start: 2021-09-18 13:16:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 2
Start: 2021-09-18 13:51:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 3
Start: 2021-09-18 15:20:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 4
Start: 2021-09-18 16:09:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 5
Start: 2021-09-19 11:16:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 6
Start: 2021-09-19 12:04:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 7
Start: 2021-09-19 12:59:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-09-19 14:39:01
Entries Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pos.
LAT-207792
Marta Rupenheite
2 3 2 3 5 3 8 18 1
LAT-218566
Šārona Alīda Caune
4 6 6 8 1 1 2 20 2
LAT-189271
Paula Riekstiņa
5 5 4 4 3 8 6 27 3
LAT-215201
Elīna Brence
6 8 10 (UFD) 5 2 4 5 30 4
Jūrmalas kauss jauniešiem 2021 Laser Radial
Group
logo
Posms: 1
Start: 2021-09-18 13:21:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 2
Start: 2021-09-18 14:03:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 3
Start: 2021-09-18 15:25:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 4
Start: 2021-09-18 16:23:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 5
Start: 2021-09-19 11:25:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 6
Start: 2021-09-19 12:09:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 7
Start: 2021-09-19 12:54:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-09-19 14:39:11
Entries Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pos.
LAT-206360
Kārlis Dubra
2 1 2 5 2 5 1 13 1
LAT-210522
Paula Laipniece
1 4 5 2 1 3 4 15 2
LAT-215428
Elza Cibule
3 2 1 1 6 4 5 16 3
LAT-218984
Jete Mezīte
5 3 3 4 4 1 3 18 4
LAT-216054
Emīls Mikus Baškevics
4 5 4 3 5 2 2 20 5
LAT-86336
Sāra Caune
6 6 6 6 7 7 7 38 6
LAT-218567
Marta Kaugare
8 (DNC) 8 (DNC) 8 (DNC) 8 (DNC) 3 6 6 39 7
Jūrmalas kauss jauniešiem 2021 Laser Radial jaunietes
Group
logo
Posms: 1
Start: 2021-09-18 13:21:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 2
Start: 2021-09-18 14:03:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 3
Start: 2021-09-18 15:25:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 4
Start: 2021-09-18 16:23:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 5
Start: 2021-09-19 11:25:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 6
Start: 2021-09-19 12:09:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 7
Start: 2021-09-19 12:54:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-09-19 14:39:19
Entries Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pos.
LAT-210522
Paula Laipniece
1 4 5 2 1 3 4 15 1
LAT-215428
Elza Cibule
3 2 1 1 6 4 5 16 2
LAT-218984
Jete Mezīte
5 3 3 4 4 1 3 18 3
LAT-86336
Sāra Caune
6 6 6 6 7 7 7 38 4
LAT-218567
Marta Kaugare
8 (DNC) 8 (DNC) 8 (DNC) 8 (DNC) 3 6 6 39 5
Jūrmalas kauss jauniešiem 2021 Q U 16
Group
logo
Posms: 1
Start: 2021-09-18 13:05:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 2
Start: 2021-09-18 13:43:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 3
Start: 2021-09-18 15:01:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 4
Start: 2021-09-18 16:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 5
Start: 2021-09-19 11:11:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 6
Start: 2021-09-19 11:59:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 7
Start: 2021-09-19 13:04:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-09-19 15:54:43
Entries Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pos.
LAT-120
Rihards Plavins
1 2 1 4 1 2 5 11 1
LAT-99
Jūlijs Kaugars
2 3 4 1 2 4 37 (UFD) 16 2
LAT-121
Paula Sīmane
3 10 2 2 6 3 3 19 3
LAT-141
Ansis Čodars
14 7 5 5 3 1 1 22 4
LAT-128
Ulla Katrīna Dubra
4 1 3 6 18 12 7 33 5
LAT-60
Ņikita Čamāns
5 8 8 3 14 7 10 41 6
LAT-145
Gabriels Civjans
10 4 12 10 7 9 6 46 7
LAT-38
Elizabete Lībķena
13 5 6 9 10 8 8 46 8
LAT-69
Elza Marija Ciema
6 13 9 11 8 11 4 49 9
LAT-115
Nikola Kamergrauze
12 6 14 7 4 10 15 53 10
LAT-100
Gustavs Plato
15 16 7 8 11 6 9 56 11
LAT-39
Alise Ance Rupenheite
7 9 13 14 15 18 12 70 12
LAT-37
Ralfs Bite
8 14 11 13 13 15 37 (UFD) 74 13
LAT-137
Kristaps Elerts
21 12 10 15 9 14 14 74 14
LAT-7
Toms Andrejevs
16 21 18 17 37 (OCS) 5 2 79 15
LAT-51
Elza Kristiana Reneslāce
25 10 15 18 23 13 11 90 16
LAT-13
Oskars Grava
20 15 22 20 12 21 13 101 17
LAT-142
Tīna Fišere-Blumberga
9 18 20 22 19 19 20 105 18
LAT-15
Villiams Osipovs
11 20 17 24 17 37 (OCS) 21 110 19
LAT-3
Henrijs Hugo Močāns
22 17 16 21 20 20 17 111 20
LAT-146
Jēkabs Ozoliņš
23 22 21 16 16 22 19 116 21
LAT-153
Eduards Kaģis
19 19 23 19 22 37 (DNF) 16 118 22
LAT-8
Ralfs Brencis
18 23 24 23 21 16 18 119 23
LAT-127
Otto Vilnis Reneslācis
17 37 (OCS) 19 12 5 37 (OCS) 37 (UFD) 127 24
LAT-65
Artūrs Civjans
28 24 25 30 37 (OCS) 17 24 148 25
LAT-21
Gustavs Svedenbergs
26 26 29 27 26 26 37 (UFD) 160 26
LAT-73
Roberts Prullis
24 28 37 (UFD) 37 (UFD) 27 24 23 163 27
LAT-131
Kate Paula Liepina
31 32 28 28 30 25 26 168 28
LAT-132
Kristaps Kadikis
29 29 27 26 32 28 37 (UFD) 171 29
LAT-52
Amēlija Apšāne
30 25 37 (DNF) 37 (DNC) 25 29 27 173 30
LAT-50
Anna Ramiņa
33 30 30 32 28 37 (OCS) 22 175 31
LAT-59
Jēkabs Auziņš
37 (DNS) 31 31 29 24 37 (OCS) 25 177 32
LAT-130
Paula Aleksandra Straume
32 37 (DNS) 26 37 (DNS) 29 23 37 (UFD) 184 33
LAT-88
Tīna Vēze
27 27 37 (DNF) 25 37 (DNC) 37 (DNC) 37 (DNC) 190 34
LAT-119
Ēriks Kogans
34 33 37 (DNF) 37 (DNS) 31 27 28 190 35
LAT-138
Laura Patricija Grote
37 (DNC) 37 (DNC) 37 (DNC) 37 (DNC) 37 (DNC) 37 (DNC) 37 (DNC) 222 36
Jūrmalas kauss jauniešiem 2021 U 16 meitenes
Group
logo
Posms: 1
Start: 2021-09-18 13:05:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 2
Start: 2021-09-18 13:43:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 3
Start: 2021-09-18 15:01:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 4
Start: 2021-09-18 16:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 5
Start: 2021-09-19 11:11:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 6
Start: 2021-09-19 11:59:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 7
Start: 2021-09-19 13:04:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-09-19 16:01:49
Entries Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pos.
LAT-121
Paula Sīmane
3 10 2 2 6 3 3 19 1
LAT-128
Ulla Katrīna Dubra
4 1 3 6 18 12 7 33 2
LAT-38
Elizabete Lībķena
13 5 6 9 10 8 8 46 3
LAT-69
Elza Marija Ciema
6 13 9 11 8 11 4 49 4
LAT-115
Nikola Kamergrauze
12 6 14 7 4 10 15 53 5
LAT-39
Alise Ance Rupenheite
7 9 13 14 15 18 12 70 6
LAT-51
Elza Kristiana Reneslāce
25 10 15 18 23 13 11 90 7
LAT-142
Tīna Fišere-Blumberga
9 18 20 22 19 19 20 105 8
LAT-131
Kate Paula Liepina
31 32 28 28 30 25 26 168 9
LAT-52
Amēlija Apšāne
30 25 37 (DNF) 37 (DNC) 25 29 27 173 10
LAT-50
Anna Ramiņa
33 30 30 32 28 37 (OCS) 22 175 11
LAT-130
Paula Aleksandra Straume
32 37 (DNS) 26 37 (DNS) 29 23 37 (UFD) 184 12
LAT-88
Tīna Vēze
27 27 37 (DNF) 25 37 (DNC) 37 (DNC) 37 (DNC) 190 13
LAT-138
Laura Patricija Grote
37 (DNC) 37 (DNC) 37 (DNC) 37 (DNC) 37 (DNC) 37 (DNC) 37 (DNC) 222 14
Jūrmalas kauss jauniešiem 2021 Optimist U 12
Group
logo
Posms: 1
Start: 2021-09-18 13:05:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 2
Start: 2021-09-18 13:43:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 3
Start: 2021-09-18 15:01:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 4
Start: 2021-09-18 16:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 5
Start: 2021-09-19 11:11:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 6
Start: 2021-09-19 11:59:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 7
Start: 2021-09-19 13:04:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-09-19 16:11:50
Entries Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pos.
LAT-141
Ansis Čodars
14 7 5 5 3 1 1 22 1
LAT-38
Elizabete Lībķena
13 5 6 9 10 8 8 46 2
LAT-115
Nikola Kamergrauze
12 6 14 7 4 10 15 53 3
LAT-100
Gustavs Plato
15 16 7 8 11 6 9 56 4
LAT-7
Toms Andrejevs
16 21 18 17 37 (OCS) 5 2 79 5
LAT-51
Elza Kristiana Reneslāce
25 10 15 18 23 13 11 90 6
LAT-15
Villiams Osipovs
11 20 17 24 17 37 (OCS) 21 110 7
LAT-3
Henrijs Hugo Močāns
22 17 16 21 20 20 17 111 8
LAT-146
Jēkabs Ozoliņš
23 22 21 16 16 22 19 116 9
LAT-8
Ralfs Brencis
18 23 24 23 21 16 18 119 10
LAT-127
Otto Vilnis Reneslācis
17 37 (OCS) 19 12 5 37 (OCS) 37 (UFD) 127 11
LAT-65
Artūrs Civjans
28 24 25 30 37 (OCS) 17 24 148 12
LAT-73
Roberts Prullis
24 28 37 (UFD) 37 (UFD) 27 24 23 163 13
LAT-131
Kate Paula Liepina
31 32 28 28 30 25 26 168 14
LAT-52
Amēlija Apšāne
30 25 37 (DNF) 37 (DNC) 25 29 27 173 15
LAT-50
Anna Ramiņa
33 30 30 32 28 37 (OCS) 22 175 16
LAT-59
Jēkabs Auziņš
37 (DNS) 31 31 29 24 37 (OCS) 25 177 17
LAT-88
Tīna Vēze
27 27 37 (DNF) 25 37 (DNC) 37 (DNC) 37 (DNC) 190 18
Jūrmalas kauss jauniešiem 2021 U 12 meitenes
Group
logo
Posms: 1
Start: 2021-09-18 13:05:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 2
Start: 2021-09-18 13:43:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 3
Start: 2021-09-18 15:01:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 4
Start: 2021-09-18 16:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 5
Start: 2021-09-19 11:11:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 6
Start: 2021-09-19 11:59:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 7
Start: 2021-09-19 13:04:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-09-19 16:18:29
Entries Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pos.
LAT-38
Elizabete Lībķena
13 5 6 9 10 8 8 46 1
LAT-115
Nikola Kamergrauze
12 6 14 7 4 10 15 53 2
LAT-51
Elza Kristiana Reneslāce
25 10 15 18 23 13 11 90 3
LAT-131
Kate Paula Liepina
31 32 28 28 30 25 26 168 4
LAT-52
Amēlija Apšāne
30 25 37 (DNF) 37 (DNC) 25 29 27 173 5
LAT-50
Anna Ramiņa
33 30 30 32 28 37 (OCS) 22 175 6
LAT-88
Tīna Vēze
27 27 37 (DNF) 25 37 (DNC) 37 (DNC) 37 (DNC) 190 7
Jūrmalas kauss jauniešiem 2021 U 10
Group
logo
Posms: 1
Start: 2021-09-18 13:05:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 2
Start: 2021-09-18 13:43:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 3
Start: 2021-09-18 15:01:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 4
Start: 2021-09-18 16:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 5
Start: 2021-09-19 11:11:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 6
Start: 2021-09-19 11:59:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Posms: 7
Start: 2021-09-19 13:04:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-09-19 16:27:40
Entries Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pos.
LAT-15
Villiams Osipovs
11 20 17 24 17 37 (OCS) 21 110 1
LAT-52
Amēlija Apšāne
30 25 37 (DNF) 37 (DNC) 25 29 27 173 2
LAT-59
Jēkabs Auziņš
37 (DNS) 31 31 29 24 37 (OCS) 25 177 3
LAT-88
Tīna Vēze
27 28 37 (DNF) 25 37 (DNC) 37 (DNC) 37 (DNC) 191 4

Registration

Registration is over

Entries

52
|
|
|
Laser 4.7
|
Laser radial
|
Optimist U10
|
Optimist U12
|
Optimist U16

Laser 4.7 9

LAT-175713
Elvīra Ščedrina
Club: JSS/Jūrmala
LAT-212189
Gustavs Penka
Club: Kuivižu jahtklubs
LAT-216188
Viesturs Simsons
Club: RJK
LAT-21605
Jēkabs Čodars
Club: JSS/Jūrmala
LAT-215201
Elīna Brence
Club: JSS/Jūrmala
LAT-207792
Marta Rupenheite
Club: JSS/Jūrmala
LAT-218566
Šārona Alīda Caune
Club: JSS/Jūrmala
LAT-189271
Paula Riekstiņa
Club: JSS/Jūrmala
LAT-216051
Alise Riekstiņa
Club: JSS/Jūrmala

Laser radial 7

LAT-86336
Sāra Caune
Club: JSS/Jūrmala
LAT-216054
Emīls Mikus Baškevics
Club: RJK
LAT-206360
Kārlis Dubra
Club: JK Engure
LAT-218567
Marta Kaugare
Club: JSS/Jūrmala
LAT-210522
Paula Laipniece
Club: RJK
LAT-215428
Elza Cibule
Club: RJK
LAT-218984
Jete Mezīte
Club: JSS/Jūrmala

Optimist U10 4

LAT-52
Amēlija Apšāne
Club: JSS/Jūrmala
LAT-59
Jēkabs Auziņš
Club: JSS/Jūrmala
LAT-88
Tīna Vēze
Club: JSS/Jūrmala
LAT-15
Villiams Osipovs
Club: BSC

Optimist U12 14

LAT-3
Henrijs Hugo Močāns
Club: Kuivižu jahtklubs
LAT-73
Roberts Prullis
Club: RJK
LAT-50
Anna Ramiņa
Club: JSS/Jūrmala
LAT-65
Artūrs Civjans
Club: JSS/Jūrmala
LAT-131
Kate Paula Liepina
Club: Sporta Burasanas akademija/ Burasanas klubs 360
LAT-8
Ralfs Brencis
Club: JSS/Jūrmala
LAT-7
Toms Andrejevs
Club: JSS/Jūrmala
LAT-146
Jēkabs Ozoliņš
Club: JSS/Jūrmala
LAT-51
Elza Kristiana Reneslāce
Club: JSS/Jūrmala
LAT-127
Otto Vilnis Reneslācis
Club: JSS/Jūrmala
LAT-100
Gustavs Plato
Club: JSS/Jūrmala
LAT-115
Nikola Kamergrauze
Club: JSS/Jūrmala
LAT-38
Elizabete Lībķena
Club: JSS/Jūrmala
LAT-141
Ansis Čodars
Club: JSS/Jūrmala

Optimist U16 18

LAT-21
Gustavs Svedenbergs
Club: RJK
LAT-119
Ēriks Kogans
Club: JSS/Jūrmala
LAT-121
Paula Sīmane
Club: RJK
LAT-60
Ņikita Čamāns
Club: JSS/Jūrmala
LAT-69
Elza Marija Ciema
Club: JSS/Jūrmala
LAT-37
Ralfs Bite
Club: JK Engure
LAT-128
Ulla Katrīna Dubra
Club: JK Engure
LAT-142
Tīna Fišere-Blumberga
Club: JK Engure
LAT-145
Gabriels Civjans
Club: JSS/Jūrmala
LAT-153
Eduards Kaģis
Club: JSS/Jūrmala
LAT-13
Oskars Grava
Club: Sporta Burasanas akademija/ Burasanas klubs 360
LAT-132
Kristaps Kadikis
Club: Sporta Burasanas akademija/ Burasanas klubs 360
LAT-137
Kristaps Elerts
Club: Sporta Burasanas akademija/ Burasanas klubs 360
LAT-138
Laura Patricija Grote
Club: Sporta Burasanas akademija/ Burasanas klubs 360
LAT-130
Paula Aleksandra Straume
Club: Sporta Burasanas akademija/ Burasanas klubs 360
LAT-120
Rihards Plavins
Club: RJK
LAT-39
Alise Ance Rupenheite
Club: JSS/Jūrmala
LAT-99
Jūlijs Kaugars
Club: JSS/Jūrmala

LAT-52 Amēlija Apšāne

  • JSS/Jūrmala

LAT-175713 Elvīra Ščedrina

  • JSS/Jūrmala

LAT-86336 Sāra Caune

  • JSS/Jūrmala

LAT-59 Jēkabs Auziņš

  • JSS/Jūrmala

LAT-3 Henrijs Hugo Močāns

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-212189 Gustavs Penka

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-73 Roberts Prullis

  • RJK

LAT-21 Gustavs Svedenbergs

  • RJK

LAT-119 Ēriks Kogans

  • JSS/Jūrmala

LAT-121 Paula Sīmane

  • RJK

LAT-216054 Emīls Mikus Baškevics

  • RJK

LAT-216188 Viesturs Simsons

  • RJK

LAT-50 Anna Ramiņa

  • JSS/Jūrmala

LAT-88 Tīna Vēze

  • JSS/Jūrmala

LAT-60 Ņikita Čamāns

  • JSS/Jūrmala

LAT-69 Elza Marija Ciema

  • JSS/Jūrmala

LAT-206360 Kārlis Dubra

  • JK Engure

LAT-37 Ralfs Bite

  • JK Engure

LAT-128 Ulla Katrīna Dubra

  • JK Engure

LAT-142 Tīna Fišere-Blumberga

  • JK Engure

LAT-65 Artūrs Civjans

  • JSS/Jūrmala

LAT-145 Gabriels Civjans

  • JSS/Jūrmala

LAT-153 Eduards Kaģis

  • JSS/Jūrmala

LAT-13 Oskars Grava

  • Sporta Burasanas akademija/ Burasanas klubs 360

LAT-132 Kristaps Kadikis

  • Sporta Burasanas akademija/ Burasanas klubs 360

LAT-131 Kate Paula Liepina

  • Sporta Burasanas akademija/ Burasanas klubs 360

LAT-137 Kristaps Elerts

  • Sporta Burasanas akademija/ Burasanas klubs 360

LAT-138 Laura Patricija Grote

  • Sporta Burasanas akademija/ Burasanas klubs 360

LAT-130 Paula Aleksandra Straume

  • Sporta Burasanas akademija/ Burasanas klubs 360

LAT-120 Rihards Plavins

  • RJK

LAT-39 Alise Ance Rupenheite

  • JSS/Jūrmala

LAT-21605 Jēkabs Čodars

  • JSS/Jūrmala

LAT-8 Ralfs Brencis

  • JSS/Jūrmala

LAT-99 Jūlijs Kaugars

  • JSS/Jūrmala

LAT-218567 Marta Kaugare

  • JSS/Jūrmala

LAT-210522 Paula Laipniece

  • RJK

LAT-215428 Elza Cibule

  • RJK

LAT-7 Toms Andrejevs

  • JSS/Jūrmala

LAT-215201 Elīna Brence

  • JSS/Jūrmala

LAT-146 Jēkabs Ozoliņš

  • JSS/Jūrmala

LAT-207792 Marta Rupenheite

  • JSS/Jūrmala

LAT-51 Elza Kristiana Reneslāce

  • JSS/Jūrmala

LAT-127 Otto Vilnis Reneslācis

  • JSS/Jūrmala

LAT-100 Gustavs Plato

  • JSS/Jūrmala

LAT-115 Nikola Kamergrauze

  • JSS/Jūrmala

LAT-15 Villiams Osipovs

  • BSC

LAT-218566 Šārona Alīda Caune

  • JSS/Jūrmala

LAT-189271 Paula Riekstiņa

  • JSS/Jūrmala

LAT-216051 Alise Riekstiņa

  • JSS/Jūrmala

LAT-218984 Jete Mezīte

  • JSS/Jūrmala

LAT-38 Elizabete Lībķena

  • JSS/Jūrmala

LAT-141 Ansis Čodars

  • JSS/Jūrmala

Documents

Aug 31 20:28

JŪRMALAS KAUSS 2021 JAUNIEŠIEM

18. - 19. septembris, 2021, Jūrmala, Tīklu iela 10

SACENSĪBU NOLIKUMS

1.       SACENSĪBU RĪKOTĀJI

1.1. Sacensību rīkotājs ir Jūrmalas Sporta skola un Jauniešu burāšanas klubs “Jūrmala”.


2. NOTEIKUMI

2.1. Sacensības notiek atbilstoši:

2.1.1. WS burāšanas sacensību noteikumiem (2021 - 2024), turpmāk tekstā BSN;

2.1.2. Šim sacensību nolikumam, turpmāk tekstā NOR;

2.1.3. Šo sacensību instrukcijai, turpmāk tekstā SI;

2.1.4. WS Burāšanas jahtu klašu noteikumiem un Burāšanas aprīkojuma noteikumiem

2.2.  Domstarpību gadījumā  noteicošais ir BSN teksts angļu redakcijā.

2.3.  Atšķirību gadījumā starp šo sacensību NOR un sacensību instrukciju, turpmāk tekstā SI, noteicošā ir SI.


3. PIETEIKUMI UN PIELAIDE SACENSĪBĀM 

3.1.  Sacensības ir atklātas visām 7. punktā minētajām jahtu klasēm.

3.2. Saskaņā ar Covid -19 epidemioloģiskajām prasībām, lūgums sportistu reģistrēšanai izmantot tiešsaistes platformu https://lv.regattas.eu/jk-2021, kā arī pievienoto kopīgo dalībnieku reģistrācijas formu (1.pielikums) un nosūtīt līdz 13.septembrim, 2021 uz epastu: agnese.rupenheite@gmail.com. 18.septembrī, 2021 sacensību komitejas birojā, šī nolikuma 6. punktā norādītajā reģistrācijas termiņā, katra kluba atbildīgā persona klātienē paraksta dalībnieku reģistrācijas veidlapu papīra formātā.

3.3.  Pieteikumu veidlapa būs pieejama šī NOR pielikumā un sacensību komitejas birojā.

3.4. Par dalībnieku līdz 18 gadu vecumam atbildību uzņemas to pavadošais komandas treneris vai pilngadīgs komandas pārstāvis, kurš to apstiprina ar parakstu pieteikuma veidlapā.

3.5.  Sacensībām tiks pielaisti dalībnieki:

3.5.1. Kuru jahtas atbilst to klases noteikumiem;

3.5.2. Kuri būs izpildījuši šā nolikuma 3.2; 3.4; 3.5. un 5. punktu prasības.

 

4. REKLĀMA

Sacensību rīkotāji būs tiesīgi pieprasīt sacensību sponsoru reklāmas izvietošanu uz sacensību dalībnieku laivām saskaņā ar WS 20 regulu.

 

5. DALĪBAS MAKSA

5.1. Dalībai sacensībās ir noteikta dalības maksa:

Piesakot jahtu sacensībām līdz 13. septembrim elektroniski, tiek noteikta dalības maksa 30 EUR.

Piesakot jahtu sacensībām vēlāk par 13. septembri, dalības maksa ir 40 EUR.

5.2.  Dalības maksu 30 EUR līdz 13.septembrim un 40 EUR no 14.septembra var pārskaitīt uz  Sacensību rīkotāju bankas kontu:

JBK Jūrmala

Reģ. Nr. 40008032911

IBAN: LV18HABA0551008531619

ar norādi: “Jūrmalas Kauss 2021, vārds, uzvārds, jahtu klase“.

5.3.  Dalības maksa netiks atgriezta, izņemot 7.8. punktā minētajā gadījumā.

 

6. SACENSĪBU NORISE 

18.septembris, 2021

       9:30–10:30 Dalībnieku reģistrācija, jahtu inventāra pārbaude;

       11.00 Atklāšanas parāde;

       13:00 Pirmā brauciena brīdinājuma signāls;

 

19. septembris, 2021

      11.00 Otrās dienas pirmā brauciena brīdinājuma signāls;

      17.00 Sacensību noslēgums, uzvarētāju apbalvošana.

 

7. JAHTU KLASES UN IESKAITES GRUPAS

ILCA/Laser Klase:

7.1. ILCA 4 / Laser 4.7 jahtu klase, jauniešiem U18 (2004. dz g.un jaunāki) un sievietēm bez ierobežojuma;

7.2. ILCA 4/ Laser 4.7 jahtu klase jaunietes U18 (2004. dz g. un jaunāki);

7.3.  ILCA 6 /Laser R jahtu klasē ar atsevišķu vērtējumu meitenēm.

7.4.  Optimist jahtu klasē jaunieši 2006. dz. g. un jaunāki ar atsevišķu vērtējumu meitenēm

7.5. Optimist B, 2010.dz.g. un jaunākiem ar atsevišķu vērtējumu meitenēm

7.6. Optimist C, 2012.dz.g. un jaunākiem.

7.8. Minimālais nepieciešamais dalībnieku skaits klasē, lai sacensības šajā klasē notiktu - 2 jahtas.

7.9. Minimālais nepieciešamais dalībnieku skaits ieskaites grupā, lai tā tiktu vērtēta atsevišķi - 2 jahtas.

 

8. JAHTU INVENTĀRA PĀRBAUDE, APMĒRĪŠANA

8.1. Jahtu inventāra pārbaude notiks sacensību norises vietā.

8.2. Jahtu atbilstību klases noteikumiem pārbaudīs izvēles kārtībā.

 

9. SACENSĪBU INSTRUKCIJA

Sacensību instrukcija tiks izlikta uz sacensību norises vietas ziņojuma dēļa 18. septembrī ne vēlāk kā 9.30, kā arī publicēta tiešsaistes platformā https://lv.regattas.eu/jk-2021.

 

10. SACENSĪBU NORISES VIETA

10.1.Sacensību dalībnieku pulcēšanās vieta ir Jūrmalas Sporta skolas bāze, Tīklu iela 10, Jūrmala.

10.2. Sacensības atkarībā no laika apstākļiem notiks Rīgas jūras līcī vai Lielupē.

 

11. DISTANCE

Informācija par distanci tiks norādīta SI pielikumā.

 

12. VĒRTĒŠANA

12.1. Tiks pielietota BSN A pielikuma „Low Point” punktu skaitīšanas sistēma ar šādiem grozījumiem:

12.1.1. Ja būs notikuši trīs vai mazāk braucieni, tiks ieskaitīti visos braucienos iegūtie punkti;

12.1.2. Ja būs notikuši četri vai vairāk braucieni, viena sliktākā brauciena punktu skaits tiks dzēsts no kopējās punktu summas;

12.2. Atsevišķās ieskaites grupās rezultāti tiks noteikti pēc punktiem, ko dalībnieki ieguvuši attiecīgās jahtu klases kopvērtējumā.

12.3. Sacensībās katrā jahtu klasē paredzēti ne vairāk kā 7 braucieni.

12.4. Sacensības tiks uzskatītas par notikušām, ja katrā jahtu klasē būs notikuši vismaz 3 braucieni.

 

13. SODU SISTĒMA

Tiks pielietots BSN P pielikums.

 

14. KOMANDU TRENERU UN PAVADOŠĀS LAIVAS

14.1. Treneru un sportistus pavadošām laivām jābūt reģistrētām Sacensību komitejas birojā.

14.2. Visām sacensībās reģistrētajām laivām jābūt gatavām ārkārtas situācijas gadījumā izpildīt sacensību galvenā tiesneša rīkojumus.

 

15. BALVAS 

15.1. Pirmo trīs vietu ieguvēji kopvērtējumā katrā jahtu klasē un atsevišķās ieskaites grupās tiks apbalvoti ar sacensību organizatoru balvām un diplomiem.

 

16. ATBILDĪBA

16.1. Dalībnieki piedalās sacensībās uzņemoties atbildību par savu lēmumu un rīcību sacensību laikā, kā to nosaka RRS Noteikums 3.

16.2. Sacensību rīkotāji un Sacensību komiteja nav atbildīgi par varbūtējām avārijām, nelaimes gadījumiem, sacensību dalībnieku veselības vai īpašuma kaitējumu pirms sacensībām, sacensību laikā vai pēc tām.

 

17. PAPILDUS INFORMĀCIJA

Informāciju par sacensībām: t. 26434440 vai 29510912, e-pasts: agnese.rupenheite@gmail.com   

PDF
Sep 7 17:31

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 8 11:49

Jūrmalas Kauss 2021

1.pielikums

Dalībnieku pieteikums regatei

            Ievērojot COVID -19 epidemioloģisko situāciju valstī, sportistus regatei reģistrē kluba /sportista treneris, aizpildot vienu pieteikumu par visiem saviem  dalībniekiem un nosūta uz e-pasta adresi: agnese.rupenheite@gmail.com .  Sacensību  reģistrācijas laikā 19.09.2021. treneris dalībnieku pieteikumu papīra formātā paraksta sacensību ofisā.

Jahtklubs: _______________________

Nr.

p.k.

Laivu klase Optimist, ILCA 4, ILCA 6

Buras numurs

Dalībnieka vārds, uzvārds

Dzimšanas datums (dd,mm,gg)*

 

Tālruņa numurs

1

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

9

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Sacensībām netiek pielaisti sportisti, kas sacensību pirmajā dienā nav sasnieguši 8 gadu vecumu

 

Deklarācija:

1.     Kā pilnvarotā persona, apliecinu, ka pieteiktie sportisti Regatē  ievēros WS BSN un citus noteikumus un prasības, kas būs spēkā šajā regatē, apliecinu, ka esmu augstāk minētos sportistus iepazīstinājis ar regates nolikumu, sacensību instrukciju, Covid-19 epidemioloģiskās drošības prasībām un personas datu aizsardzības vadlīnijām.

2.     Kā pilnvarotā persona apliecinu, ka regates organizatori nekādi neatbild par pieteikto sportistu materiāliem zaudējumiem vai nelaimes gadījumiem vai nāves gadījumiem Regates laikā, gan pirms tās vai pēc tās.

3.     Kā pilnvarotā persona, apliecinu, ka pieteikto sportistu personas dati (vārds, uzvārds, dzimšanas dati, telefona numurs) var tikt uzglabāti Jūrmalas Kausa 2021 dokumentācijā regates laikā un 6 mēnešus pēc regates noslēguma.

4.     Kā pilnvarotā persona piekrītu, ka sacensību organizators izmantos un demonstrēs pēc saviem ieskatiem jebkurus videomateriālus, fotoattēlus, kas tapuši Regates laikā, kurās var būt atpazīstami pieteiktie sportisti. Apliecinu, ka šādu piekrišanu ir devuši katra sportista vecāki vai to likumīgie pārstāvji.

5.     Apliecinu, ka man pašam un manis pārstāvētajiem sportistiem vai komandas atbalsta personālam, kas tiek pieteikti sacensībām nav Koronovīrusa Covid -19 raksturīgās pazīmes un/vai pēdējo 10 dienu laikā nav bijusi saskarsme ar Covid -19 inficētu personu. Apliecinu, ka sacensībām pieteiktajām personām, kuras pēdējo 10 dienu laikā ir atgriezušās no ārvalstīm, nav nepieciešams ievērot pašizolāciju.

6.     Kā pilnvarotā persona, apliecinu, ka pieteikto sportistu veselības stāvoklis ir atbilstošs dalībai sacensībās un nerada veselības riskus citām personām, t.i., sportistiem nav pazīmes, jeb simptomi, kas liecina par elpceļu saslimšanām, gastrointestinālā trakta saslimšanām vai neskaidras etioloģijas paaugstinātu ķermeņa temperatūru. Es kā treneris un sportisti apzināmies, ka šajā SARS2 COVID-19 pandēmijas laikā jāievēro īpaša piesardzība savas veselības uzraudzībā un apkārtējo veselības iespējamo apdraudējumu novēršanai. Vienlaikus apliecinām, ka ja kādam no sportistiem parādīsies kāds no augstāk minētajiem simptomiem sacensību norises laikā, tas nekavējoties – pie pirmās iespējas, neapdraudot citus sacensību dalībniekus, saslimušais sportists vai atbalsta persona pametīs sacensību norises vietu, pirms tam konsultējoties ar sacensību epidemioloģiskās drošības speciālistu (atbildīgo personu) par turpmāko rīcību.

Trenera (pilnvarotās personas) vārds, uzvārds: __________________________________________

Tālrunis:______________                                                                                                                    paraksts:______________________

Datums: _____.09.2021.

 


 

JŪRMALAS KAUSS 2021 JAUNIEŠIEM

18. - 19. septembris, 2021, Jūrmala, Tīklu iela 10

 

Pavadošo laivu reģistrācija

Klubs / organizācija: __________________________________________________________

 

Atbildīgā persona / treneris / vadītājs: ____________________________________________

 

Laivas reģistrācijas numurs: ____________________________________________________

 

Kontaktinformācija (telefons): __________________________________________________

 

Apliecinu, ka sacensību laikā laiva tiks novietota ierādītājā vietā.

 

Apņemos sacensību laikā ārkārtas situācijas gadījumā izpildīt sacensību galvenā tiesneša rīkojumus.

 

Datums: _________________________

Paraksts / atšifrējums: ______________

 

PDF
Sep 17 10:43

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 17 11:37

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 18 09:27

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 18 17:18

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 18 22:53

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file

Contacts

Informāciju par sacensībām var saņemt: t. 26434440 vai 29510912, e-pasts: agnese.rupenheite@gmail.com