facebook_pixel

Engures Kauss 2019

02.08 - 04.08, ENGURE


Organizers: Jahtklubs ENGURE
02.08
18 C°
N ↓ 4 m/s
03.08
19 C°
N ↓ 4 m/s
04.08
18 C°
N ↓ 3 m/s

Sponsors

Description

Šogad regate notiks trīs dienu garumā švertlaivu klasēm Optimist, Laser 4.7, Laser Radial un Laser Standard. Optimist klase būs iedalīta U16, U12 un U10 apakšgrupās. Laser klasēs būs arī atsevišķa ieskaite jauniešiem un jaunietēm. Laser Standard klasē būs arī Master ieskaite.

Schedule

Līdz 24.07.2019 23:59 - priekšlaicīga pieteikšanās par izdevīgāku dalības maksu

25.07.2019 - 02.08.2019 - novēlota pieteikšanās ar paaugstinātu dalības maksu

02.08.2019 09:30 - 11:30 - reģistrācija klātienē Engures ostā sacensību ofisā

02.08.2019 12:30 - atklāšanas parāde

02.08.2019 14:00 - pirmās sacensību dienas starts

04.08.2019 17:00 - Regates noslēguma pasākums

Messages

  • Rezultāti

    Publicēti rezultāti pēc otrās sacensību dienas.


Registration

Registration is over

Entries

50
|
|
|
Laser 4.7
|
Laser radial
|
Laser standard
|
Optimist

Laser 4.7 11

LAT-196346
EDUARDS MUCIŅŠ
Club: RJK
LAT-212189
Arvis Hermanis Maurītis
Club: Kuivižu jahtklubs
LAT-1
Markuss Miezis
Club: Kuivižu jahtklubs
LAT-185738
Ivo Kiršteins
Club: Rojas ZS
LAT-B/N
Rihards Bramanis
Club: Rojas ZS
LAT-209118
Hanna Elizabete Zandere
Club: Rojas ZS
LAT-89271
Jete Mezīte
Club: Jūrmala
LAT-192457
Marta Līva Rupenheite
Club: Jūrmala
LAT-169070
Elīna Brance
Club: Jūrmala
LAT-189271
Alise Riekstiņa
Club: Jūrmala
LAT-212858
Leila Helga Sāra Tolstika
Club: JK Engure

Laser radial 3

LAT-B/N
Rihards Bendrāts
Club: Kuivižu jahtklubs
LAT-204721
Miķelis Gitendorfs
Club: Rojas ZS
LAT-207792
Sāra Hanna Caune
Club: Jūrmala

Laser standard 5

LAT-175713
Andris Zjatkovs
Club: Usma
LAT-00000
Raimonds Grīnvalds
Club: JK Engure
LAT-192748
Mārtiņš Junkers
Club: Usma
LAT-7
Mārtiņš Jankovskis
Club: Rojas zēģelētāju skola
LAT-00000
Andris Markovs
Club: Engure

Optimist 31

LAT-80
Gustavs Penka
Club: Kuivižu jahtklubs
LAT-2
Toms Jirgensons
Club: Kuivižu jahtklubs
LAT-82
Henrijs Hugo Močāns
Club: Kuivižu jahtklubs
LAT-126
Nellija Pavlova
Club: Rīgas jahtklubs
LAT-68
RIČARDS MUCIŅŠ
Club: RJK
LAT-73
Kristiāna Paula Sīmane
Club: Rīgas jahtklubs
LAT-107
Viesturs Simsons
Club: Rīgas jahtklubs
LAT-120
Rihards Pļaviņš
Club: RJK
LAT-96
Ralfs Gnevohs
Club: Rojas ZS
LAT-95
Markuss Pēda
Club: Rojas ZS
LAT-97
Adriāna Gaile
Club: Rojas ZS
LAT-122
Estere Jansone
Club: Rojas ZS
LAT-135
Jūlijs Kaugars
Club: Jūrmala
LAT-52
Elizabete Lībķena
Club: Jūrmala
LAT-66
Alise Ance Rupenheite
Club: Jūrmala
LAT-48
Gustavs Plato
Club: Jūrmala
LAT-50
Ansis Čodars
Club: Jūrmala
LAT-100
Jēkabs Čodars
Club: Jūrmala
LAT-60
Paula Riekstiņa
Club: Jūrmala
LAT-145
Gabriels Civjans
Club: Jūrmala
LAT-141
Šārona Caune
Club: Jūrmala
LAT-94
Elza Bērziņ
Club: Jahtklubs Engure
LAT-118
Soraija Zohara Tolstika
Club: JK Engure
LAT-136
Eduards Kalniņš
Club: RJK
LAT-72
Valentīns Kalniņš
Club: Rīgas Jahtklubs
LAT-128
Ulla Katrina Dubra
Club: Engure
LAT-94
Ivo Domijans
Club: Engure
LAT-119
Kristaps Ēlerts
Club: RJK
LAT-113
Gustavs Gronskis
Club: Engure
LAT-93
Ralfs Bite
Club: JK Engure
LAT-129
Daniels Ēriks Markovs
Club: JAHTKLUBS ENGURE

LAT-196346 EDUARDS MUCIŅŠ

  • RJK

LAT-80 Gustavs Penka

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-2 Toms Jirgensons

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-82 Henrijs Hugo Močāns

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-B/N Rihards Bendrāts

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-212189 Arvis Hermanis Maurītis

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-1 Markuss Miezis

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-126 Nellija Pavlova

  • Rīgas jahtklubs

LAT-68 RIČARDS MUCIŅŠ

  • RJK

LAT-73 Kristiāna Paula Sīmane

  • Rīgas jahtklubs

LAT-107 Viesturs Simsons

  • Rīgas jahtklubs

LAT-120 Rihards Pļaviņš

  • RJK

LAT-175713 Andris Zjatkovs

  • Usma

LAT-96 Ralfs Gnevohs

  • Rojas ZS

LAT-95 Markuss Pēda

  • Rojas ZS

LAT-97 Adriāna Gaile

  • Rojas ZS

LAT-122 Estere Jansone

  • Rojas ZS

LAT-185738 Ivo Kiršteins

  • Rojas ZS

LAT-204721 Miķelis Gitendorfs

  • Rojas ZS

LAT-B/N Rihards Bramanis

  • Rojas ZS

LAT-209118 Hanna Elizabete Zandere

  • Rojas ZS

LAT-00000 Raimonds Grīnvalds

  • JK Engure

LAT-89271 Jete Mezīte

  • Jūrmala

LAT-192457 Marta Līva Rupenheite

  • Jūrmala

LAT-169070 Elīna Brance

  • Jūrmala

LAT-189271 Alise Riekstiņa

  • Jūrmala

LAT-207792 Sāra Hanna Caune

  • Jūrmala

LAT-135 Jūlijs Kaugars

  • Jūrmala

LAT-52 Elizabete Lībķena

  • Jūrmala

LAT-66 Alise Ance Rupenheite

  • Jūrmala

LAT-48 Gustavs Plato

  • Jūrmala

LAT-50 Ansis Čodars

  • Jūrmala

LAT-100 Jēkabs Čodars

  • Jūrmala

LAT-60 Paula Riekstiņa

  • Jūrmala

LAT-145 Gabriels Civjans

  • Jūrmala

LAT-141 Šārona Caune

  • Jūrmala

LAT-94 Elza Bērziņ

  • Jahtklubs Engure

LAT-192748 Mārtiņš Junkers

  • Usma

LAT-212858 Leila Helga Sāra Tolstika

  • JK Engure

LAT-118 Soraija Zohara Tolstika

  • JK Engure

LAT-136 Eduards Kalniņš

  • RJK

LAT-72 Valentīns Kalniņš

  • Rīgas Jahtklubs

LAT-128 Ulla Katrina Dubra

  • Engure

LAT-94 Ivo Domijans

  • Engure

LAT-119 Kristaps Ēlerts

  • RJK

LAT-113 Gustavs Gronskis

  • Engure

LAT-7 Mārtiņš Jankovskis

  • Rojas zēģelētāju skola

LAT-93 Ralfs Bite

  • JK Engure

LAT-129 Daniels Ēriks Markovs

  • JAHTKLUBS ENGURE

LAT-00000 Andris Markovs

  • Engure

Documents

Jul 5 16:17

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Jul 13 00:53

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Aug 2 07:26

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Aug 2 07:26

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Aug 5 07:08

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file