facebook_pixel

Engures Kauss 2020

31.07 - 02.08, Engure


Organizers: Jahtklubs ENGURE

Schedule

Līdz 30.07.2020 23:59 - priekšlaicīga pieteikšanās regatei elektroniski

31.07.2020 09:30 - 11:30 - reģistrācija klātienē Engures ostā sacensību ofisā

31.07.2020 12:30 - atklāšanas parāde

31.07.2020 14:00 - pirmās sacensību dienas starts

02.08.2020 17:00 - Regates noslēguma pasākums

Registration

Registration is over

Entries

44
|
|
|
Laser 4.7
|
Laser radial
|
Laser standard
|
LYS
|
Optimist

Laser 4.7 11

LAT-21542
Agate Einause
Club: RJK
LAT-186076
Marta Šakare
Club: RJK
LAT-212858
Leila Helga Sāra Tolstika
Club: Jk Engure
LAT-204723
Adriāna Gaile
Club: Rojas ZS
LAT-216054
Emīls Mikus Baškevics
Club: RĪgas Jahtklubs
LAT-212189
Arvis Hermanis Maurītis
Club: Kuivižu jahtklubs
LAT-B/N
Toms Jirgensons
Club: Kuivižu jahtklubs
LAT-204708
Gustavs Penka
Club: Kuivižu jahtklubs
LAT-86076
Rihards Bramanis
Club: Rojas ZS
LAT-209118
Hanna Elizabete Zandere
Club: Rojas ZS
LAT-204707
Kārlis Dubra
Club: JK Engure

Laser radial 7

DEN-207194
Paula Laipniece
Club: RJK
LAT-211209
Eduards Plavins
Club: Riga YC
LAT-216188
Estere Kumpiņa
Club: Riga YC
LAT-212195
Markuss Miezis
Club: Kuivižu jahtklubs
LAT-1
Rihards Bendrāts
Club: Kuivižu jahtklubs
LAT-215428
Elza Cibule
Club: Riga YC
LAT-214139
Anna Vernere
Club: Rīgas Jahtklubs

Laser standard 7

LAT-194715
Klavs Vasks
Club: Usmas JK/Burāšanas Akadēmija
LAT-207577
Jānis Benfelds
Club: Usmas Jahtklubs
LAT-206360
Raimonds Grīnvalds
Club: Jahtklubs ENGURE
LAT-b/n
Sergejs Filatovs
Club: Usmas JK
LAT-185632
Haralds Surna
Club:
LAT-192748
Mārtiņš Junkers
Club:
LAT-175713
Andris Zjatkovs
Club: Usmas JK

LYS 3

LAT-320
Filias
Skipper: Andris Treijs
LAT-LAT 160
Kolibri
Skipper: Jānis Kamars
LAT-371
Angostura
Skipper: Andris Skadins

Optimist 16

LAT-114
Gustavs Gronskis
Club: Engure
LAT-117
Timo Ēltams
Club: Kuivižu jahtklubs
LAT-80
Henrijs Hugo Močāns
Club: Kuivižu jahtklubs
LAT-72
Valentīns Kalniņš
Club: Rīgas Jahtklubs
LAT-136
Eduards Kalniņš
Club: Rīgas Jahtklubs
LAT-118
Soraija Zohara Tolstika
Club: JK ENGURE
LAT-123
Markuss Pēda
Club: Rojas ZS
LAT-97
Kristaps Zeltiņš
Club: Rojas ZS
LAT-122
Estere Jansone
Club: Rojas ZS
LAT-125
Ralfs Gnevohs
Club: Rojas ZS
LAT-142
Tīna Fišere-Blumberga
Club: JK Engure
LAT-113
Gustavs Gronskis
Club: JK Enbure
LAT-94
Elza Bērziņa
Club: JK Engure
LAT-128
Ulla Katrīna Dubra
Club: JK Engure
LAT-6
Annija Blūma
Club: JK Engure
LAT-129
Daniels Ēriks Marlovs
Club: JK Engure

LAT-21542 Agate Einause

  • RJK

LAT-186076 Marta Šakare

  • RJK

DEN-207194 Paula Laipniece

  • RJK

LAT-114 Gustavs Gronskis

  • Engure

LAT-212858 Leila Helga Sāra Tolstika

  • Jk Engure

LAT-204723 Adriāna Gaile

  • Rojas ZS

LAT-216054 Emīls Mikus Baškevics

  • RĪgas Jahtklubs

Filias LAT-320 Andris Treijs

LAT-194715 Klavs Vasks

  • Usmas JK/Burāšanas Akadēmija

LAT-207577 Jānis Benfelds

  • Usmas Jahtklubs

LAT-206360 Raimonds Grīnvalds

  • Jahtklubs ENGURE

LAT-b/n Sergejs Filatovs

  • Usmas JK

LAT-211209 Eduards Plavins

  • Riga YC

LAT-185632 Haralds Surna

LAT-216188 Estere Kumpiņa

  • Riga YC

LAT-212189 Arvis Hermanis Maurītis

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-B/N Toms Jirgensons

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-204708 Gustavs Penka

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-212195 Markuss Miezis

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-1 Rihards Bendrāts

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-117 Timo Ēltams

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-80 Henrijs Hugo Močāns

  • Kuivižu jahtklubs

LAT-72 Valentīns Kalniņš

  • Rīgas Jahtklubs

LAT-136 Eduards Kalniņš

  • Rīgas Jahtklubs

LAT-118 Soraija Zohara Tolstika

  • JK ENGURE

LAT-123 Markuss Pēda

  • Rojas ZS

LAT-97 Kristaps Zeltiņš

  • Rojas ZS

LAT-122 Estere Jansone

  • Rojas ZS

LAT-125 Ralfs Gnevohs

  • Rojas ZS

LAT-86076 Rihards Bramanis

  • Rojas ZS

LAT-209118 Hanna Elizabete Zandere

  • Rojas ZS

LAT-142 Tīna Fišere-Blumberga

  • JK Engure

LAT-113 Gustavs Gronskis

  • JK Enbure

LAT-94 Elza Bērziņa

  • JK Engure

LAT-204707 Kārlis Dubra

  • JK Engure

LAT-128 Ulla Katrīna Dubra

  • JK Engure

LAT-6 Annija Blūma

  • JK Engure

LAT-129 Daniels Ēriks Marlovs

  • JK Engure

LAT-192748 Mārtiņš Junkers

LAT-215428 Elza Cibule

  • Riga YC

LAT-214139 Anna Vernere

  • Rīgas Jahtklubs

LAT-175713 Andris Zjatkovs

  • Usmas JK

Documents

Jun 23 22:26

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Jul 9 14:14

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Jul 30 16:41

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Jul 30 16:44

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Aug 2 16:20

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Aug 2 16:21

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Aug 2 16:21

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Aug 2 16:22

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Aug 2 16:22

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file